Монтаж вентиляції

монтаж вентиляції

Компанія «COOL-ІНЖЕНІРИНГ» займається проектуванням вентиляційних систем, їх монтажем, а також поставляє вентиляційне обладнання для приватних осіб і організацій Києва і всієї України. На всі роботи, виконані нашими фахівцями, дається гарантія 1 рік.


Актуальність даної послуги більш, ніж очевидна: вентиляція створює комфорт в житлових приміщеннях і офісах. Професійно змонтована система вентиляції з легкістю вирішує такі проблеми великих міст, як пил, смог, шум.


Структура компанії включає в себе монтажний, проектний і сервісний відділи. Роботи по установці систем вентиляції виконуються досвідченими фахівцями відповідно до технічних рекомендацій виробника обладнання. Монтаж проводиться або за вже готовими кресленнями замовника, або за документацією, розробку якої виконав наш проектний відділ. При першому відвідуванні об'єкта інженер зробить все виміри, необхідні для подальшої установки системи з урахуванням планування будівлі.


Комплекс послуг по влаштуванню вентиляційних систем включає в себе:

Грамотний підбір найбільш придатної для конкретного будинку системи вентиляції;

Здійснення всіх розрахунків, необхідних для виконання монтажних робіт на належному рівні;

Ретельне і продумане проектування системи вентиляції;

Якісний монтаж вентиляції. При необхідності, стара система буде акуратно демонтована;

Гарантійне і післягарантійне обслуговування систем вентиляції.

Крім цього, ми приймаємо заявки на виготовлення жерстяних фасонних виробів.

Оскільки вентиляційна система покликана забезпечити належний рівень комфорту, її проектування та встановлення повинні виконуватися тільки фахівцями. Співробітники нашої компанії не тільки професійно виконують дані роботи, але і зможуть проконсультувати вас з усіх питань монтажу, функціонування та особливостей експлуатації вентиляційних систем.

Вид вентиляційного устаткування, призначення об'єкта, для якого потрібно проектування та встановлення вентиляції, не має для нас значення. У нас є досвід роботи з вентиляційними системами будь-якого типу. Всі умови монтажу, а також загальна вартість виконаних заходів, визначається індивідуально.

Види монтажу вентиляції

Для житлових приміщень оптимальним варіантом буде система витяжної і припливної вентиляції. Монтаж такої вентиляції націлений на видалення з приміщення непридатного для дихання повітря. При проведенні розрахунків для подальшої установки побутової вентиляції враховують температурні показники і особливості повітрообміну у всіх кімнатах будинку. Компенсується «виведене» з приміщення повітря шляхом надходження повітряних мас ззовні. При цьому, кількість повітря, що видаляється, повинна відповідати кількості, що надходить в приміщення. Яскравим прикладом такого типу вентиляційної системи служить «витяжка» на кухні. Завдяки їй, просочене випарами повітря виводиться назовні.

Виды монтажа вентиляции

Види монтажу вентиляції

монтаж вентиляції

Для великих об'єктів, підприємств використовується промислова вентиляція, яка розроблена з метою створення комфортного повітряного середовища в приміщеннях закритого типу. Її мета - забезпечити безперервний приплив і витяжку повітря. Для посилення тяги фахівці рекомендують монтувати додатковий повітронагрівач або встановити на витяжній шахті дефлектор. Особливо актуальна установка такого устаткування на підприємствах в холодну пору року. Коли основною причиною дискомфорту стає надлишок тепла. Це можна спостерігати, наприклад, в ковальських, прокатних, ливарних цехах.

Основні етапи монтажу вентиляційної системи:

Після того, як затверджені проектні рішення і монтажні схеми, узгоджується графік виконання робіт.

Графік робіт включає в себе послідовність дій співробітників, починаючи з поставки необхідного обладнання та закінчуючи монтажем вентиляційної системи.

Встановлюється вентиляційна система після попередньої підготовки всіх необхідних опорних конструкцій. Відбувається монтаж повітропроводів, фільтрів, шумоізоляції.

Основні етапи монтажу вентиляційної системи вентиляції Основні етапи монтажу вентиляційної системи вентиляції

Підключається вся необхідна автоматика.

По завершенню настановчих робіт, вентиляційна система проходить тестування, перевіряється функціонування різних режимів експлуатації. Якщо в ході тестування виникли неполадки, оперативно вносяться корективи в налаштування.

Після здійснення всіх монтажних робіт, наші співробітники проконсультують щодо особливостей експлуатації даної вентиляційної системи. Закінчується процес установки підписанням акту виконання робіт. При бажанні клієнта, наша компанія може надати послуги технічного та сервісного нагляду за роботою встановлених систем вентиляції.

Монтаж вентиляції:

Монтажна служба Групи Компаній «COOL-ІНЖЕНІРИНГ» виробляє комплекс монтажних і шефмонтажних робіт інженерних кліматичних систем: припливно-витяжної вентиляції, аспірації, димовидалення, кондиціювання, систем автоматизації та диспетчеризації вентиляційних систем будь-якого рівня складності.

Монтаж інженерних систем і устаткування

Монтаж систем вентиляції є одним з найважливіших етапів комплексу будівельно-монтажних робіт. Від того, наскільки правильно і точно проведений монтаж систем вентиляції, залежать не тільки технічні характеристики роботи систем, заявлені в проектній документації, а й наступні умови комфортного перебування людей в приміщенні. Процес монтажу - це ланцюг технологічних операцій, які виконуються в певній послідовності. Тільки дотримання послідовності і неухильне дотримання технології може гарантувати надійність змонтованих систем вентиляції.

Роботи з монтажу вентиляційних систем - це комплекс робіт з монтажу обладнання (вентиляційних агрегатів, вентиляторів, калориферів, фільтрів, пристроїв контролю витрати повітря), кріплення повітропроводів і з'єднання їх секцій, приєднання повітророзподільних пристроїв до повітроводам, по монтажу та інтеграції систем автоматики, що задають і контролюючі параметри повітря, що подається в приміщення об'єкта.

Специфіка кожного об'єкта індивідуальна, і вимагає певного підходу до поставленого завдання. Всі заходи по виконанню монтажних і пусконалагоджувальних робіт виробляються строго відповідно до СНіП та іншим нормативним документам.

Монтажний підрозділ «COOL-ІНЖЕНІРИНГ» - висококласні, досвідчені фахівці і кваліфіковані співробітники, які виконують весь комплекс робіт по монтажу і введенню в експлуатацію вентиляційних систем будь-якої складності. У професійний склад підрозділу входять: інженери з монтажу, виконроби і бригадири монтажних робіт, монтажники кліматичних систем (за напрямками діяльності: вентиляція, кондиціонування, опалення, осушення та зволоження), бляхарі.

Основні етапи монтажу вентиляції

Після узгодження з замовником проектних рішень або монтажних схем, складається графік виконання робіт по монтажу систем вентиляції. Графік робіт відображає порядок поставки обладнання і матеріалів для систем вентиляції, а також послідовність і тривалість етапів виконання робіт.

На підставі проектно-кошторисної документації проводиться комплектація об'єкта обладнанням і матеріалами.

Після завершення певного етапу робіт, проводяться випробування встановлених вентиляційних систем з підписанням актів і виконавчих схем з представниками замовника або генпідрядника.
Після закінчення всіх монтажних робіт проводиться пуско-наладка систем і здача об'єкта в експлуатацію: складається виконавча документація, що включає в себе акти прихованих робіт, виконавчі схеми, сертифікати тощо для подання замовнику.

В ході монтажу вентиляції виконується авторський і технічний нагляд за виконанням проекту з боку інженерів - проектувальників і технічних служб Компанії.

Всі етапи виробничого циклу з монтажу вентиляційних систем контролює начальник виробництва.

При укладанні договору на виконання робіт по монтажу вентиляції Група Компаній «COOL-ІНЖЕНІРИНГ» бере на себе зобов'язання виконати всі етапи у встановлені договором терміни. У разі необхідності виконання додаткових монтажних робіт, що не увійшли до затвердженого раніше переліку, відбувається узгодження умов, порядку і вартості їх виконання. Якщо зазначені роботи призводять до зміни термінів виконання монтажу вентиляційної системи, то дані зміни можуть бути додатково внесені в договір на монтаж системи.

Автоматизація

Грамотно розроблена та інтегрована система автоматики, а також повністю налагоджена система дає вихід на проектні характеристики вентиляційної системи, надійність і безвідмовність функціонування вентиляції, безпеку роботи, і сигналізації систем автоматики, моментально включається при виникненні позаштатних ситуацій.

Автоматизовані системи по створенню мікроклімату забезпечують легке та ефективне управління і регулювання параметрами повітря. Вони дозволяють оптимізувати роботу обладнання, встановлюючи параметри мікроклімату відповідно до заздалегідь складеної програми, управляти роботою кліматичних систем через Інтернет або бути інтегрованими в систему управління будівлею (інтелектуальні будівлі). Крім того, автоматика забезпечує захист обладнання та його компонентів від виходу з ладу під впливом зовнішніх факторів.

Після закінчення пуско - налагоджувальних робіт «COOL-ІНЖЕНІРИНГ» передає Замовнику повну документацію по системі, а також повний опис щитів автоматики, і проводить навчання експлуатаційної служби будівлі або підприємства, де встановлена система вентиляції, таких дисциплін як техніка безпеки експлуатації вентиляційних систем і систем автоматики, а також правильної експлуатації системи.

В обов'язки компанії Cool-Інженіринг по монтажу вентиляції входить:

  1. Група Компаній Cool-Інженіринг зобов'язується організувати і забезпечити проведення робіт з монтажу вентиляції відповідно до проектної документації та будівельних норм і правил.
  2. Cool-Інженіринг своєчасно сповіщає замовника про необхідність обстеження прихованих робіт з монтажу вентиляційних систем і проміжного приймання відповідальних конструкцій.
  3. Наша компанія здійснює поставку всіх необхідних для виконання монтажних робіт матеріалів, вентиляційного обладнання, конструкцій, комплектуючих виробів і будівельної техніки.
  4. Cool-Інженіринг гарантує відповідність матеріалів, що поставляються, комплектуючих виробів, конструкцій, систем і вентиляційного устаткування проекту вентиляції, стандартам і технічним умовам, а також наявність сертифікатів, технічних паспортів та інших документів, що засвідчують їх якість.
  5. Все обладнання Cool-Інженіринг супроводжує необхідною для монтажу документацією підприємства-виготовлювача.
  6. ТЕРМОКОМ забезпечує своєчасне усунення недоліків і дефектів, виявлених і обґрунтовано зазначених замовником або наглядовими органами в ході виконання або під час приймання робіт з монтажу вентиляційної системи.
  7. Наша компанія своєчасно сповіщає замовника про готовність доручених робіт по монтажу системи вентиляції до здачі.
  8. Після підписання акту здачі - прийому Cool-Інженіринг представляє на вимогу замовника виконавчу документацію в складі: виконавчих схем, актів про проведення випробувань вентиляційної системи, актів прийому і здачі робіт, паспортів та інструкцій по експлуатації на вентиляційне обладнання, яке знову встановлюється.
  9. В актах або інструкціях по експлуатації Cool-Інженіринг повідомляє замовнику про вимоги, яких необхідно дотримуватися для ефективного і безпечного використання створеної вентиляційної системи.

Гарантії та відповідальність

ТЕРМОКОМ бере на себе відповідальність за надійність системи в цілому і надає гарантії якості на всі виконані конструктивні елементи вентиляційної системи і монтажні роботи.

Гарантійний термін на виконані роботи по монтажу вентиляції та вентиляційне обладнання, поставлене на об'єкт, встановлюється протягом 3 років з дати підписання сторонами акту здачі-приймання виконаних робіт або акту здачі-приймання в тимчасову експлуатацію системи вентиляції.

Дефекти, виявлені в період гарантійної експлуатації системи вентиляції, допущені з нашої вини, «COOL-ІНЖЕНІРИНГ» усуває за свій рахунок і в узгоджені із замовником строки.

Cool-Інженіринг дає гарантію на створену систему вентиляції протягом 1 року, якщо для її монтажу частково або повністю використовувалися матеріали або обладнання, поставлені замовником.

COOL-ІНЖИНІРИНГ

  G Analytics
сайт создан компанией веб дизайн