Проектування

Група Компаній "Cool-Інженіринг" виконує повний спектр інженерних послуг будь-якої складності, починаючи з проектування і підбору необхідного обладнання, закінчуючи пусконалагоджувальними роботами та сервісним обслуговуванням.

Для надійної і продуктивної роботи систем кондиціонування абсолютно необхідно професійне проектування і якісний монтаж.

Проектування систем кондиціювання - необхідна умова для оптимальної роботи як для об'єктів цивільного будівництва (котеджі, офіси, готелі, ресторани, торгові центри), так і промислових приміщень (заводи, склади, харчове виробництво). Специфіка розробки проекту залежить від типу будівлі і полягає в обліку галузевих нормативних вимог і Сніпів.

До особливої категорії належать приміщення, для яких наявність належним чином спроектованої системи кондиціонування є обов'язковою умовою їх працездатності: телефонні станції, серверні приміщення, дата-центри, лабораторії і фармацевтичні виробництва - їх функціонування безпосередньо залежить від навколишньої температури та вологості.

Проект

Проектування кондиціонування приміщення починається з ретельного вивчення документів, наданих замовником.

Для початку проектних робіт необхідно наступне:

  • архітектурно-будівельний план будівлі;
  • технологічний проект (якщо мова йде про місця торгівлі, харчового або промислового виробництва);
  • список вимог і побажань замовника до системи кондиціонування будівлі.

На підставі цих даних виробляються інженерні розрахунки співвідношення внутрішніх і зовнішніх температур, якості обробки повітря, навантаження на устаткування; вибирається схема організації повітрообміну.

Далі з урахуванням думки замовника відбувається підбір необхідного обладнання: кондиціонерів, спліт-систем, чілерів, фанкойлів, частин системи трубопроводів та інших необхідних робочих елементів; готується і видається повністю готовий до використання проект і вся супутня документація.

Проектування системи кондиціонування - це складні розрахунки, від правильності яких залежать не тільки матеріальні витрати на монтаж самої системи, але і її подальша ефективність і надійність в експлуатації.

  G Analytics
сайт создан компанией веб дизайн