Промислові кондиціонери

Кондиціонер – це спеціальний пристрій для охолодження повітря в приміщеннях. Оскільки приміщення бувають різні: житлові і виробничі, невеликі і величезні, то і кондиціонерів існує кілька типів. За типом експлуатаційного середовища кондиціонери діляться на побутові, промислові і напівпромислові. З побутовими кондиціонерами все досить просто, вони застосовуються для охолодження, як правило, житлових приміщень площею від п'ятнадцяти до вісімдесяти квадратних метрів.

промислові кондиціонериПромислові кондиціонери використовуються для охолодження повітря в нежитлових виробничих приміщеннях площею від ста квадратних метрів і більше, крім того, потужні промислові кондиціонери справляються і з охолодженням цілих будинків і корпусів. Напівпромислові ж рішення - середня ланка між побутовими і промисловими, вони можуть застосовуватися як для охолодження котеджів і багатокімнатних квартир, так і для виробничих приміщень невеликих промислових підприємств, складів, магазинів. Потужність побутових кондиціонерів, як правило, не перевищує сім кіловат; напівпромислових - лежить в інтервалі від семи до двадцяти п'яти; до промислових відноситься техніка, потужність якої понад сорок кіловат.

Існує кілька класів промислових кондиціонерів: канальні кондиціонери високої потужності, прецизійні, дахові, центральні та системи чиллер-фанкойл. Якщо взяти за критерій диференціації конструктивне виконання, то можна виділити два основних типи кондиціонерів: моноблочні та спліт-системи. Моноблочні складаються з одного блоку, а спліт-системи - з двох і більше.

Власникам заводів, газет, пароплавів ... та й усім, чиєю роботою є турбота про загальне здоров'я і дотримання вимог до умов праці, слухайте і не кажіть, що не чули! Якщо ви вирішили зайнятися проблемою кондиціонування декількох великих будівель, які складаються з величезної кількості приміщень, то на допомогу прийдуть промислові системи кондиціонування. Вони можуть бути використані для дуже великих приміщень, наприклад, спортивних залів, театрів, виробничих цехів, гіпермаркетів, різноманітних офісних комплексів, торгових центрів, готелів, адміністративних будівель, тобто там, де недоцільно, а часом і просто неможливо використання звичайних побутових кондиціонерів. Основні завдання промислових кондиціонерів: подача і переміщення повітря, а також охолодження, нагрівання або змішування, очищення, осушення і зволоження повітря. Найчастіше, промислові кондиціонери використовуються у випадках, коли треба охолодити великий простір і при цьому має місце велике теплове навантаження на одиницю площі (працює тепловиділяюча техніка, є багато людей і т.д.).

Промислові кондиціонери допомагають з успіхом вирішити завдання ефективного кондиціонування і створення сприятливого мікроклімату завдяки великій мірі гнучкості при роботі в значній кількості приміщень, дозволяючи збільшувати як потужність самого промислового кондиціонера, так і обсяг обслугованого простору, наближаючись по характеристикам повітря, що прокачується, до систем вентиляції. Одна з них унікальних особливостей - можливість зміни витрати холодоагенту і, як наслідок, можливість індивідуального регулювання параметрів повітря. У численну групу промислових кондиціонерів входять: промислові канальні кондиціонери, промислові касетні, підстелеві і колонні кондиціонери, шафові кондиціонери, дахові кондиціонери (руфтоп), центральні кондиціонери, прецизійні кондиціонери, а також системи чиллер-фанкойл і мультизональні VRV і VRF системи.

Для того, щоб зрозуміти, який саме тип промислових кондиціонерів вибрати, необхідно розглянути всі можливі варіанти. За допомогою канальних промислових кондиціонерів можна створювати системи вентиляції і кондиціонування складних конфігурацій, тому що внутрішній блок канального кондиціонера можна розмістити в міжстельовому просторі (за підвісною стелею), в технічному приміщенні, на горищі. Дуже важливо, що при використанні даного виду промислових кондиціонерів в приміщенні про його існування будуть нагадувати лише припливні і витяжні решітки, які, до того ж, при грамотному підборі можуть стати прикрасою інтер'єру. Найбільш доцільним буде використання канальних промислових кондиціонерів у великих приміщеннях: спортивних залах, магазинах, цехах. Подача свіжого повітря через кондиціонер і використання недорогих розподільників повітря дозволяють створювати відносно дешеві і досить ефективні системи, в тому числі, для кондиціонування приміщень складної форми. Серед найбільш якісних канальних кондиціонерів можна виділити кондиціонери daikin. Також, канальний кондиціонер можна використовувати в декількох приміщеннях, тоді для підтримки необхідної температури в кожному окремому приміщенні, встановлюють регульовані повітряні заслінки. Промислові системи кондиціювання володіють тривалим життєвим циклом і підвищеною надійністю.

Надійність промислових кондиціонерів визначається не тільки якістю самого обладнання, а й тим, наскільки професійно воно змонтоване і наскільки кваліфіковано його гарантійне та сервісне обслуговування. У зв'язку з цим обов'язково обслуговування і монтаж повинні виконувати кваліфіковані фахівці, що мають в наявність все необхідне обладнання і матеріали.
Для підтримки максимально комфортних умов роботи в будівлях і значних за площею приміщеннях, ефективніше за багатьма показниками, в тому числі економічними, встановлювати кондиціонери промислові. Вони, на відміну від стандартної системи охолодження, мають найбільшу робочу потужність, що становить понад 10 кВт, і призначені для кондиціонування: адміністративних і громадських будівель, виробничих, промислових і складських приміщень, а також великих торгових комплексів, підприємств індустрії харчування і т.д.

Кліматичне обладнання повинно володіти рядом обов'язкових функціональних особливостей:

  • системою контролю вологості і температури повітря в приміщенні;

  • системою автоматичного регулювання температури і вологості, при необхідності знижуючи, або підвищуючи її в приміщенні;

  • системою очищення повітря в приміщенні від шкідливих домішок і мікрочастинок;

  • автоматичною системою регулювання повітряного потоку.

    Особливості промислових кондиціонерів

    Особливості промислових кондиціонерівОсновною перевагою промислових кондиціонерів навіть при тривалому терміні експлуатації, є їх висока надійність, а також:

    • необмежене число в системі внутрішніх блоків;
    • комплексне рішення, що включає в себе кондиціонування, опалення і вентиляцію;
    • створення комфортних умов для роботи і відпочинку практично у всіх приміщеннях з персональними показниками температури і вологості круглий рік;
    • встановлення зовнішніх блоків в найбільш зручному для цього місці (на даху, в підвалі, на технічному поверсі) і в значній відстані від будівлі;
    • зовнішні блоки не займають багато місця, тим самим економлять площу.

    Компанія «COOL-ІНЖЕНІРИНГ» пропонує промислові кондиціонери наступні види:

    прецизійні кондиціонериПрецизійні кондиціонери

    Прецизійні (анг. - «точний») кондиціонери, є однією з різновидів шафових кондиціонерів.

    Вони забезпечують максимально точний контроль вологості, температури, цілодобову і цілорічну роботу в приміщеннях з високим тепловиділенням техніки або обладнання, а також в приміщеннях, для яких встановлені підвищені вимоги до параметрів температури і вологості повітря.

    Дані кондиціонери найчастіше використовуються в музеях, серверних, комп'ютерних центрах, різних виставкових галереях, телефонних станціях, медичних приміщеннях, фармацевтичних лабораторіях, промислових цехах і т.д.


    Центральні кондиціонери

    центральні кондиціонериЦентральний кондиціонер використовується для термовологісної обробки і подачі підготовленого повітря в потрібне приміщення. Термовологісна обробка повітря включає: очищення, охолодження або обігрів до заданої температури, а також зволоження і осушення повітря в приміщенні. Центральне кліматичне обладнання складається з індивідуальних типових елементів: секції охолодження, підігріву, фільтрів і вентиляторного відсіку. Секція охолодження випускається з фреоновим і водяним контуром. Якщо встановлений фреоновий, то потрібен компресорно-конденсаторний блок, а якщо водяний контур охолодження - чілер. Теплом центральний кондиціонер забезпечується від основної системи опалення.

    Дахові кондиціонери

    дахові кондиціонериДахові кондиціонери або Rooftop (руфтоп) представляють собою холодильні машини і виконані у вигляді моноблоків. Вони призначені для монтажу на пласких дахах будівель або будинків, якщо дах з нахилом, то моноблок встановлюється на спеціалізованих конструкціях. Даний вид кондиціонерів дозволяє одночасно виробляти не тільки обігрів / охолодження і регулювання заданої температури, а й здійснювати вентиляцію приміщення з припливом свіжого повітря.

    Даховий кондиціонер, як правило, використовується для кондиціонування великих відкритих залів зі спільним дахом: спортивних і торговельних комплексів, театрів, концертних залів, багатозальних кінотеатрів і конференц-залів. Підігріте чи дуже охолоджене і очищене повітря надходить в приміщення за системою повітроводов.

    Мультизональні системи (VRV і VRF системи)

    Мультизональные системы (VRV и VRF системы)Мультизональна cиcтeмa - це інвepтopнa cиcтeмa охолодження, призначена для кондиціонування і вентиляції будівель з великою кількістю приміщень, окремим регулюванням температури і приміщень з підвищеними вимогами комфорту (офісні приміщення класу «А», елітні котеджі і квартири, готелі тощо).

    Мультизональна система включає в себе один зовнішній блок і велику кількість, що підключаються до нього різного типу і потужності внутрішніх блоків (канальні, підлогові, касетні, настінні). Кожен внутрішній блок, при цьому має свої задані параметри режиму роботи.

    Чілери і фанкойли

    Чиллери, фанкойли, купитиЧілери і фанкойли є цілою системою кліматичного обладнання і мають значну гнучкість при охолодженні великої кількості приміщень.

    В даний час, завдяки можливості індивідуального регулювання температури повітря одночасно в декількох приміщеннях (готелі, офіси, торгові центри і т.д.) і підтримці необхідної температури в спеціалізованих приміщеннях, дана система охолодження користується найбільшою популярністю.

      G Analytics
    сайт создан компанией веб дизайн