Напівпромислові кондиціонери

Напівпромислові кондиціонери — це кліматична техніка, яка не увійшла в групу побутових або промислових кондиціонерів. Ці кондиціонери є універсальними: завдяки своїй потужності (від 8 до 25 кВт) їх можна використовувати як для житлових багатокімнатних приміщень, так і для магазинів, офісів.

Напівпромислові кондиціонери мають широкі функціональні можливості, серед яких: кондиціонування, очищення та осушення повітря, центральне управління кондиціонуванням, багатоступенева система фільтрації повітря, теплий пуск і багато іншого.

Напівпромислові кондиціонери представлені такими видами: касетні кондиціонери, канальні і колоннні кондиціонери, настінні кондиціонери, напольно-стельові і підстельові кондиціонери.

До напівпромислових відносять напольно-стельові, касетні, колонні і канальні кондиціонери. Від настінних спліт-систем їх відрізняє перш за все потужність та інша область застосування. Настінний спліт - домашній кондиціонер, ставиться і в офіси. Напівпромислові спліт-системи встановлюються зазвичай в офісні, адміністративні приміщення середнього і великого обсягу. У них менше додаткових опцій, але значно вище потужність, перепад висот між зовнішнім і внутрішнім блоками.

Відповідно, і модельні ряди, корисні властивості, особливо у напівпромислових кондиціонерів спліт-типу зовсім відмінні від таких у настінних спліт-систем. Важливими моментами є гнучке управління повітряним потоком, групове і централізоване управління, насос видалення конденсату високої підйомності, велика максимальна довжина фреонового трубопроводу, вдосконалена система фільтрації, автоматичний режим, авторестарт, гарячі запуски.

Виробники напівпромислових кондиціонерів спліт-типу часто стандартизують потужності, корисні властивості для моделей, що випускаються. Часто використовується один і той же, стандартизований зовнішній блок.

Напівпромислові спліт-системи мають великі габарити внутрішнього блоку, і створюють потужний потік повітря. Вкрай не рекомендується встановлювати їх таким чином, щоб цей потік потрапляв безпосередньо на людину. Це допустимо (з натяжкою) для настінних кондиціонерів, а для напівпромислових так робити ні в якому разі не можна.

Касетні і канальні спліт-системи відносяться до спліт-систем прихованого типу. Їх внутрішній блок знаходиться над підвісною стелею, а для канального кондиціонера - може забиратися і в підсобне приміщення. Таким чином, ці кондиціонери непомітні в інтер'єрі приміщення і не псують дизайн інтер'єру.

Кондиціонери касетного типу

Кондиціонери касетного типу

Кондиціонери касетного типу вбудовуються в підвісну стелю. Відносяться до напівпромислових кондиціонерів, і до прихованого типу кондиціонерів (малопомітні в інтер'єрі). Рівномірне охолодження / обігрів приміщення досягається за рахунок подачі повітря відразу в 4-х напрямках. Кут нахилу жалюзі встановлюється за допомогою пульта дистанційного керування.

Канальні кондиціонери

канальні кондиціонериЯк і інші кондиціонери спліт-типу, канальний кондиціонер складається з 2-х блоків - зовнішнього і внутрішнього. Внутрішній блок канального кондиціонера розподіляє охолоджене або підігріте повітря по приміщеннях за системою припливних вентиляційних каналів. Канальні кондиціонери займають проміжне положення між побутовими кондиціонерами та промисловими системами кондиціонування та вентиляції. Вигідна відмінність канальних від інших класів спліт-систем - можливість подачі свіжого повітря в приміщення. Найбільш оптимальний вибір для офісу середнього розміру, магазину, ресторану і т.п.

Колонні кондиціонери. Якщо Вам необхідно створити комфорт в холах готелів, конференц-залах, ресторанах та інших приміщеннях великого об'єму, зверніть увагу на спліт-системи колонного типу. У деяких моделей колонних кондиціонерів є можливість підключення до системи вентиляційних каналів і / або теновий електричний обігрівач (можливість подавати тепле повітря при будь-якій мінусовій температурі на вулиці).

Стельові і напольно-стельові кондиціонериСтельові і підлогово-стельові кондиціонери

Стельова спліт-система - найкращий варіант потужного кондиціонера при відсутності фальш-стель.

При наявності фальш-стелі дозволяє приховати за нею значну частину товщини внутрішнього блоку стельового кондиціонера.

Повітря подається в 3-х напрямках, забезпечуючи рівномірне охолодження / обігрів. Групове та індивідуальне управління.

Колонні кондиціонери

колонні кондиціонериКолонні кондиціонери являють собою потужний кондиціонер, який встановлюється безпосередньо на підлогу. Перевага підлогових спліт-систем полягає в тому, що при монтажі немає необхідності використовувати стіни або стелю.
Колонні кондиціонери дуже корисні для приміщень, інтер'єр яких має художню або навіть історичну цінність.

Завдяки своєму потенціалу, вони здатні створювати потужний спрямований повітряний потік перед собою, що вигідно використовувати у великих приміщеннях.

Дуже часто, кондиціонери колонного типу встановлюються в музеях, галерея і пам'ятниках архітектури, холах і залах для глядачів.

  G Analytics
сайт создан компанией веб дизайн