Кондиціонери побутові

Кондиціонери побутові призначені для створення комфортної кліматичної атмосфери в приміщеннях, площа яких не перевищує ста кв. метрів. Об'єкти для його установки - це типові міські квартири, кімнати, невеликі офіси та інші службові приміщення.

Функції, які виконують побутові кондиціонери:

В першу чергу - це, безумовно, охолодження. Сучасні кондиціонери на 1кВт споживаної електроенергії здатні видавати близько 2,5-3кВт холоду або тепла в залежності від режиму роботи. Ця особливість кондиціонерів дозволяє економити значні гроші на оплату рахунків за електроенергію.

Крім охолодження багато сучасних кондиціонерів здатні обігрівати приміщення. При цьому електроенергії витрачається в три рази менше, ніж при використанні масляного нагрівача. Особливе значення ця функція набуває в міжсезоння, дозволяючи вам встановлювати комфортну погоду по своєму бажанню, а не за можливостями ЖЕКу. Для експлуатації кондиціонера в зимових умовах (до-20С) передбачені спеціальні додаткові пристрої: підігрів картера, дренажу і система холодного пуску. Але треба мати на увазі, що продуктивність кондиціонера при цьому зменшиться.

Всі сучасні кондиціонери осушують повітря, видаляючи з нього надлишки вологи. При високій вологості дихати важко і спека переноситься гірше. Але підтримувати вологість на заданому рівні побутовий кондиціонер не може, так що якщо у вас є басейн, необхідні спеціальні осушувачі повітря.

І, нарешті, ще одна важлива функція кондиціонера - це очищення повітря. Кондиціонери мають фільтр грубої очистки повітря, який ловитиме пил, тополиний пух і спори цвілі. А також фильтри тонкої очистки повітря - зазвичай вугільні і електростатичні, здатні вловлювати дрібний пил, пилок рослин, віруси і частки сигаретного диму.

Ми пропонуємо для Вас широкий асортимент побутових систем кондиціонування: настінні, підлогові, касетні, стельові. Всі вони надійні, безпечні, зручні в експлуатації, здатні прикрасити будь-який інтер'єр і подарувати максимальний комфорт.

  • Настінні кондиціонери
  • Підлогові кондиціонери
  • Стельові кондиціонери
  • Кондиціонери касетного типу
  • Напольно-стельові кондиціонери
  • Мульти спліт системи
  • Кондиціонери канальні

кондиціонування квартири

Кондиціонування квартири

кондиціювання котеджу

Кондиціювання котеджу


Основні види побутових кондиціонерів

Моноблочні кондиціонери - віконні і мобільні

Віконні – самий «древній» тип побутових кондиціонерів.

Незважаючи на те, що сучасні віконні кондиціонери стали компактніше, і рівень шуму помітно знизився в порівнянні з їх старшими побратимами, все-таки рівень комфорту, створюваний ними, залишає бажати кращого.

  • По-перше, зменшується площа скління, а отже, і освітленість.
  • По-друге, оконник не повинні загороджувати щільні штори і жалюзі, інакше він буде підтримувати приємну прохолоду не в приміщенні, а в просторі між вікном і шторами.
  • І по-третє, при наявності рам зі склопакетами дешевше купити спліт-систему, ніж переробити вікна.

А ось переваг у цієї техніки всього дві: низька вартість і відносна простота установки.

віконні кондиціонери

Характеристики віконних кондиціонерів


Мобільні кондиціонери

Мобільні – невеликі за розміром і оснащені колесами. Не вимагають монтажу - плюс. Недоліки - сильний шум при роботі і висока ціна, порівняно зі спліт-системою.


Кондиціонери типу спліт система і мульти-спліт система

Спліт-системи, купити, замовитиСпліт-системи.  Ці кондиціонери отримали свою назву від англійського слова 'split', що означає роздільний. Складаються з двох блоків - внутрішнього, розташованого в приміщенні і зовнішнього, винесеного на вулицю. Вони з'єднані між собою електричним кабелем і мідними трубами, по яких циркулює фреон. Завдяки такому розбиттю кондиціонер не прив'язаний до віконного отвору, внутрішній блок спліт-системи можна розмістити практично в будь-якому зручному місці квартири або офісу. Найбільш гучний вузол кондиціонера - компресор винесений в зовнішній блок. І, нарешті, великою перевагою спліт-системи є великий вибір типів внутрішніх блоків. Вони бувають настінними, напольно-стельовими, колонними і вбудованими в стелю - касетними і канальними. У квартирах і невеликих офісних приміщеннях зазвичай використовують спліт-системи настінного типу. Якщо ж необхідна потужність охолодження більше 7 кВт, найчастіше використовують спліт-системи інших типів: в приміщеннях складної форми - касетні і канальні, при скляних перегородках - стельові, в залах ресторанів і великих холах - колонні. Варто врахувати, що більшість спліт-систем касетного і канального типу допускає підмішування свіжого повітря з вулиці, для цього встановлюється секція припливної вентиляції. Всі сучасні спліт-системи забезпечені пультом дистанційного керування (ДУ) з рідкокристалічним дисплеєм. З його допомогою можна задавати температуру в приміщенні з точністю до 1-2 градусів, встановлювати таймер для автоматичного включення і виключення кондиціонера в заданий час, регулювати напрямок повітряного потоку і багато іншого. Внутрішні блоки мають фільтри тонкого і грубого очищення для фільтрації повітря від пилу, тютюнового диму, пилку рослин і тощо.


Мульти-спліт система, в Києві, УкраїніМульти-спліт система – різновид спліт систем. Її відмінність в тому, що до одного зовнішнього блоку підключається декілька внутрішніх - зазвичай від 2-х до 5шт. При цьому внутрішні блоки можуть бути не тільки різної потужності, але і різних типів. Таке конструктивне рішення дозволяє економити місце на зовнішній стіні і не так сильно псувати зовнішній вигляд зовнішніми блоками. При цьому, всупереч поширеній думці, заміна декількох спліт систем на одну мульті-спліт не приводить до виграшу в ціні, оскільки вартість устаткування приблизно така ж, а трудомісткість і вартість монтажу - в 1,5 - 2 рази вище через більш довгі комунікації . Крім цього, при виході з ладу зовнішнього блоку мульти-спліт системи перестають працювати всі внутрішні блоки - з цієї точки зору надійність декількох спліт систем вище. Тому мульти-спліт системи зазвичай використовують тільки при неможливості розміщення декількох зовнішніх блоків на зовнішній стіні будинку.


Класифікація внутрішніх блоків спліт і мульті-спліт систем

Настінні спліт-системиНастінні спліт-системи. Найпоширеніший і найбільш доступний за ціною - настінний кондиціонер або спліт-система настінного типу. Іноді його ще називають просто спліт-системою, оскільки в квартирах найчастіше застосовуються саме вони. На них припадає більше половини всіх продажів таких спліт-систем. Пов'язано це з тим, що вони універсальні і підходять для абсолютної більшості приміщень в найбільш ходовому діапазоні потужностей. До основних переваг таких систем, можна віднести: низький рівень шуму, широкий асортимент. До того ж вони, як правило, дешевше, ніж спліт-системи інших типів. Також варто відзначити, що останні модифікації настінних спліт-систем від провідних виробників, оснащуються фільтрами багатоступінчастого очищення повітря: нейтралізує тютюновий дим і знешкоджує: алергени, віруси, бактерії. Настінний кондиціонер можна встановити в будь-якому невеликому приміщенні - офісі, квартирі, магазині. Їх потужність (2-8 кВт) дозволяє охолоджувати від 15 до 80 кв.м. Внутрішній блок кондиціонера зазвичай встановлюється неподалік від вікна у верхній частині стіни, а зовнішній під вікном. Таке розміщення дозволяє скоротити відстань між блоками і скоротити довжину міжблочних комунікацій, яка не перевищує 5-7 метрів.


Канальні кондиціонери, продажКанальний кондиціонер є спліт-системою прихованого типу. Він використовується, найчастіше, для кондиціонування відразу декількох приміщень. Внутрішній блок кріпиться за підвісною стелею або в підсобному приміщенні. Оброблене повітря переміщується по мережі повітроводів, що розміщуються в стелею або міжстінному просторі. Завдяки такій конструкції, канальний кондиціонер може охолоджувати відразу кілька приміщень. Типова потужність цих кондиціонерів складає 12-25 кВт, що достатньо для охолодження невеликого офісу або 4-5 кімнатної квартири. Принципова відмінність канального кондиціонера від решти спліт-систем - в можливості подачі свіжого повітря в обсягах, необхідних для повноцінної вентиляції кондиціонованих приміщень. Таким чином, використання одного канального кондиціонера дозволяє вирішити завдання, як вентиляції, так і кондиціонування відразу декількох приміщень. Потрібно тільки подбати про правильний розрахунок повітрообміну, підбір кондиціонера по потужності охолоджування і статичному тиску, передбачити установку електричного або водяного калорифера для підігріву зовнішнього повітря в зимовий час.


Колонний (підлоговий) – високо потужний. Створюють сильний потік холодного повітря, що не дозволяє перебувати в безпосередній близькості від них. Вимагають порівняно великої площі для їх установки і навряд чи можуть задовольнити навіть мінімальні дизайнерські вишукування.

Колонні (підлогові) кондиціонери


Касетні кондиціонери, купити

Касетний. Для його установки необхідна підвісна стеля. Але на відміну від канального кондиціонера розподіляє охолоджене повітря через нижню частину блоку. Непомітний. Розподіл повітря по чотирьох напрямах, що дозволяє рівномірно охолоджувати великі приміщення.


Напольно-підстельовий. Невелика глибина (18-25 см) дозволяє встановлювати їх або під стелею (при цьому повітря спрямоване уздовж стелі), або внизу стіни (з напрямком потоку повітря вгору).

Напольно-підстелеві кондиціонери

  G Analytics
сайт создан компанией веб дизайн